Killer Is Dead, Eski zamanların suikast savşçısı

Grasshopers Manifacture tarafından geliştirilen Killer Is Dead için yeni bir video yayınlandı. Oynanış görüntülerinden oluşan bu video bol aksiyonu ve müzikleri ile nefes kesiyor.


Japon kültürünü sonuna kadar yaşayacağımız bir oyun olan Killer Is Dead için yeni bir video daha yayınlandı. Konuşmaların ve video açıklamalarının Japonca olduğu yapımın yeni videosundan fazla bir bilgiye ulaşmak mümkün olmasa da oyundaki harika dövüş sistemine ve Rock türündeki etkileyici müziklere şahit oluyoruz.
Killer Is Dead'de Mondo Zappa adlı bir kahramanı yönetiyoruz. Zappa'nın bir elinde kılıç varken diğer kolu bionik ve çeşitli silahlara dönüşebiliyor. Suikast temalı bu oyun, Grasshopers Manifacture tarafından geliştiriliyor. Yapımcının Killer 7, No More Heroes ve Lollipop Chainsaw gibi oyunlarında kullandığı anime tarzı grafikler Killer Is Dead'de de kullanılıyor.

Killer Is Dead, PlayStation 3 ve Xbox 360 için, 27 Ağustos 2013'te satışa sunulacak.

Editörün Yorumu :
Tam olarak olmasa da God of War, Devil May Cry, Darksiders ve Asura's Wrath gibi oyunlara benzerlik gösteren Killer Is Dead'i merakla bekliyorum, umarım en kısa sürede gelir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder