Windows 8.1 ile gelecek başlat butonu sızdı

Microsoft'un yeni işletimi Windows 8'in büyük güncellemesi ile birlikte geri gelecek olan başlat butonu sızdırıldı.


Teknoloji devi Microsoft, geçtiğimiz yıl yeni işletim sistemi Windows 8'i kullanıcıların beğenisine sunmuştu. Gerek kullanıcıların alıştığı başlat butonunun yer almayışı gerekse masaüstüne geçememe olayı gibi eksikliklerden ötürü kullanıcılar tarafından yadırganan Windows 8'e kapsamlı bir güncelleme geleceği ise kesindi. Windows 8.1(Windows Blue) ismindeki bu güncelleme ile birlikte Windows 8'e başlat butonundan birçok eksikliğe kadar düzeltilecekti.

Şimdi ise Windows 8.1 ile geri gelecek olan başlat butonu sızdırıldı. Alışık olduğumuz Windows XP'deki veya Windows 7'deki başlat butonundan bir hayli farklı olan bu butonun bir hayli sade ve hoş durduğunu da belirtelim.

Bakalım, Windows 8 şu an oldukça düşük bir pazar payına sahip. Bu güncelleme belki Windows 8'in pazar payını artabilir. Ayrıca Microsoft cephesinden de geçtiğimiz günlerde Windows 8'in beklentileri karşılayamadığına yönelik bir itiraf geldiğini de hatırlatalım. Siz ne düşünüyorsunuz, Windows Blue güncellemesi gelince Windows 8'e geçiş yapar mısınız?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder